Site Kullanım Koşulları

SİTE KULLANIM KOŞULLARI

Bu siteye girmeniz, bu sitenin kullanım koşullarını kabul ettiğiniz anlamını taşımaktadır. Eğer bu sitenin kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız lütfen siteden hemen ayrılınız.

Eget.com.tr’de sunulan hizmetler, bu SİTE’nin yasal sahibi olan Eğitim Geriatri Ekolojik Tarım Turizm Vakfı İktisadi İşletmesi (bundan böyle EGET Vakfı İktisadi İşletmesi olarak anılacaktır.) tarafından sağlanmaktadır ve SİTE üzerindeki her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi EGET Vakfı İktisadi İşletmesi’nindir.

EGET Vakfı İktisadi İşletmesi, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

EGET Vakfı İktisadi İşletmesi, eget.com.tr’de yer alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Eget.com.tr’ye girilmesi ve bu sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların, vb.’lerinin kullanılması nedeniyle sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başka sebeplerle doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan EGET Vakfı İktisadi İşletmesi sorumlu değildir. EGET Vakfı iktisadi İşletmesi, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler sonucunda; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, bilgisayar virüsü, telekominikasyon hatlarında meydana gelen arızalar, iletişim hatası, hırsızlık, imha ve izinsiz olarak kayıtlara girilmesi değiştirilmesi veya kullanılması silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, konularında hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu internet sitesi EGET Vakfı İktisadi İşletmesinin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. EGET Vakfı İktisadi İşletmesi, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

EGET Vakfı İktisadi İşletmesi; eget.com.tr sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile, internet sitemizde kullanılan tüm bilgi, fotoğraf, logo, ikon, alan adı, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm malzemelerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve bunlar yasal koruma altındadır. Bu malzemelerin hiçbiri; önceden izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisansa çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir bölümü başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksi davranışların cezai ve hukuki yaptırımları bulunmaktadır.